IX Świętokrzyski Konkurs Gitarowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Świętokrzyskim Konkursie Gitarowym Szkół Muzycznych I stopnia, który odbędzie się Państwowej Szkole Muzycznej I st. Im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej  w dniu 2 marca 2020r.

Laureaci IX Świętokrzyskiego Konkursu Gitarowego

Grupa I

I miejsce – Antoni Garbacz – Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu,
nauczyciel - Zbigniew Woźny
II miejsce – Piotr Świątkowski – Szkoła Muzyczna I stopnia w Gąbinie,
nauczyciel - Paulina Garlińska
III miejsce – Rozalia Sowa – Szkoła Muzyczna I stopnia w Pińczowie,
nauczyciel- Aleksandra Mędrek

Grupa II

I miejsce –Marta Pękala – Państwowa Szkołą Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz
w Radomsku,
nauczyciel- Teresa Rozpędek
II miejsce – Natalia Bujak – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Feliksa Rybickiego
w Starachowicach,
nauczyciel - Dariusz Wróbel
III miejsce – Martyna Pawłowska – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej,
nauczyciel Włodzimierz Sojka
Wyróżnienie:
Agata Nowak – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Feliksa Rybickiego w
Starachowicach,
nauczyciel Dariusz Wróbel

Grupa III

I miejsce – Marek Borzemski – Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana
Paderewskiego w Tarnowie,
nauczyciel - Łukasz Chmiel
II miejsce – Klara Doniec – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda
Lutosławskiego w Jaśle,
nauczyciel- Jarosław Stompel
ex aequo
Adam Skowroń – Szkoła Muzyczna I stopnia w Siennie,
nauczyciel - Paulina Garlińska
III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie:
Maja Maślarz  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego
w Kielcach,
nauczyciel - Wojciech Lipiński

Grupa IV

I miejsce – Lidia Bojdak – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach,
nauczyciel - Arkadiusz Polewaczyk
II miejsce – Julian Ćwikliński – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Zgierzu,
nauczyciel - Michał Wach
III miejsce – Przemysław Gadecki – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej,
nauczyciel – Alicja Kociuba
Wyróżnienie:
Patryk Paź - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego
w Skarżysku-Kamiennej,
nauczyciel – Włodzimierz Sojka

Grupa V

I miejsce – Wojciech Balcerzak – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w
Wadowicach,
nauczyciel - Arkadiusz Polewaczyk
II miejsce- nie przyznano
III miejsce – Dominik Lis – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira
Różyckiego w Kielcach, nauczyciel - Tomasz Grzybowski
ex aequo
Patryk Kleszcz-Pękala – Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego
w Tarnowie,
nauczyciel - Alicja Kawa
Wyróżnienie:
Dawid Wesołowski  Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Feliksa Rybickiego
w Starachowicach,
nauczyciel - Dariusz Wróbel

Grand Prix
Lidia Bojdak, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach,
nauczyciel - Arkadiusz Polewaczyk
Petite Prix
Marek Borzemski, Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie
nauczyciel - Łukasz Chmiel

W GÓRĘ